NEON TABELA ve LED TABELA

ECZANE TABELALARI

Eczanelerin daha kurumsal ve kolay bulunabilir olması için  Eczane Tabelalarının diğer firmalardan ayırt edilebilir olmasını sağlamak amacıyla tüm illerimizi kapsayan Eczane Tabelaları kanunu gereği  yenilenmektedir. Yeni Eczane Tabelaları kırmızı ve beyaz renklerle, kısmı kabarta harflerle kırmızı ışıklı olarak, Eczane ismi ise siyah ve Işıksız olarak uygulanmaktadır.

 

E

C

Z

A

N

E

YENİ YÖNETMELİĞE UYGUN  ECZANE TABELALARI

 

Yeni yönetmelik gereği TÜRKİYE geneli tüm ECZANE' lerin tek tip tabela sistemine geçmeleri ve diğer işletmelerden daha kolay ayırt edilebilmesi amaçlanarak kurumsal bir tasarım ile geçiş sağlanması düşünülmüştür.

E

C

Z

A

N

E

ECZANE

ETİKET BULUTU

İZMİR NEON TABELA BODRUM NEON TABELA İSTANBUL REKLAM AJANSI DİDİM KAYAN YAZI   NEON TABELA İSTANBUL ECZANE TABELALARI MARMARİS NEON TABELA NEON TABELA  İSTANBUL ÇATI  TABELASI İSTANBUL NEON TABELA CEPHE TABELASI İSTANBUL KUTU HARF İMALATI DİDİM NEON TABELA İSTANBUL KAYAN YAZI TABELA LED TABELA İZMİR ÇATI TABELASI İZMİR TABELA İSTANBUL TOTEM TABELA AYDIN NEON TABELA IŞIKLI-IŞIKSIZ REKLAM TABELA İMALATI YAPTIĞIMIZ İLLER

MERKEZ : İSTANBUL

ŞUBE : DİDİM

 

Mahmutbey mah. Köprü cad. No:16  Bağcılar/İSTANBUL

 

Efeler mh. Adnan Menderes Bulvarı No:77/A  Didim/AYDIN

Tasarım by R.İnceoğlu