ŞUBE : DİDİM - KUŞADASI

ŞUBE : BODRUM

ŞUBE : ANTALYA

MERKEZ : İSTANBUL

İÇ MEKAN NEON TABELA

ÇATI

TABELASI

KAYAN YAZI

LED PANEL

KULE VİNÇ

REKLAM  TABELALARI

IŞIKLI - IŞIKSIZ KUTU HARF

CEPHE

TABELASI

Menü

NEON TABELA

Neon Tabela ve Neon Panolar  yıllardır vazgeçilmeyen tarzıyla yerini hala korumakta, gecelere ayrı bi renk katan Neon Tabelalar ve Neon Figürler bu özellikleriyle herkesin öncelikli tercih sebebi olmakta.

ÇATI TABELALARI ve CEPHE TABELALARI

Çatı Tabelaları ve Cephe Tabelaları büyük bina ve yapıların çatılarında veya cephelerinde uzun mesafeden marka bilinirliği yaratmak için kullanılan bir Çatı Tabelası veya Cephe Tabelası reklam türüdür. Uygulama öncesi statik hesaplamaların düzgün bir şekilde yapılmasının ardından, Çatı Tabelası veya Cephe Tabelası reklamın yerleştirileceği konumda daha rahat seçilebilmesi için uygun ızgaralı parapetler seçilir ve ardından çatı tabelasının konstrüksiyonu  alüminyum, demir veya yapay profil kullanılarak yapılır.

Hakkımızda..

IŞIN NEON, 1996'dan bu güne uzun ve zorlu bir yolculuk yaparak yaklaşık 20 seneyi aşkın bir süredir keşif, projelendirme, tasarım ve üretim aşamalarında farklı sektörlerden firmalara hizmet vermektedir. Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında Neon ve Led aydınlatmalı, Çatı Tabelaları, Cephe Tabelaları, Totem, Pop, Yönlendirme, Billboard , Kayan yazı ve Led ekran çalışmaları yapmaktadır.

Totem, Çatı Tabelaları ve Cephe tabelaları gibi dış mekan endüstriyel reklam uygulamaları firmaların kurumsal kimliğini oluşturan en önemli etkenlerden birisidir.

Markanın imajını tamamlayıcı bu çalışmalarda kullanılan malzemeler, ışık gücü, yerleşim ve büyüklük gibi tüm detaylar bütünüyle doğru şekilde çözülmelidir.

Bu süreçte  yapılacak hata firmanın imajını doğrudan etkileyecektir.

Marka algısının arttıracak bu tür çalışmalarda ilk maliyet yerine yapılacak işin kalitesine ve üretim aşamasında ve sonrasında verilen hizmet dikkate alınmalıdır. IŞIN NEON olarak bu anlayışla yola çıktık. Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz..

 

ETİKET BULUTU

İZMİR NEON TABELA  - BODRUM NEON TABELA - İSTANBUL REKLAM AJANSI - DİDİM KAYAN YAZI - NEON TABELA  - İSTANBUL ECZANE TABELALARI - MARMARİS NEON TABELA NEON TABELA İSTANBUL ÇATI  TABELASI İSTANBUL NEON TABELA  KUŞADASI NEON TABELA  ANTALYA NEON TABELA  ANTALYA ECZANE TABELASI CEPHE TABELASI İSTANBUL KUTU HARF İMALATI DİDİM NEON TABELA - İSTANBUL KAYAN YAZI -TABELA İSTANBUL LED TABELA - İZMİR ÇATI TABELASI İZMİR TABELA İSTANBUL TOTEM TABELA - AYDIN NEON TABELA - IŞIKLI IŞIKSIZ REKLAM - KUŞADASI ECZANE TABELASI - KUŞADASI KAYAN YAZI - KUŞADASI NEON NEON TABELA - ANTALYA NEON TABELA - ANTALYA ÇATI TABELASI - ANTALYA KAYAN YAZI - ANTALYA ECZANE TABELASI

NEON TABELA, KAYAN YAZI, LED EKRAN, KULE VİNÇ  REKLAMI İSTANBUL, KULE VİNÇ  TABELASI İSTANBUL, KULE VİNÇ REKLAMI BODRUM, KULE VİNÇ REKLAMI ANTALYA, KULE VİNÇ REKLAMI İZMİR, KULE VİNÇ TABELASI ANKARA, KULE VİNÇ TABELSI BODRUM, KULE VİNÇ TABELASI ANTALYA, KULE VİNÇ TABELASI İZMİR, KULE VİNÇ REKLAMI ANKARA, ÇATI TABELASI, CEPHE TABELASI, TOTEM TABELA, PİLON TABELA İMALATI, YENİ ECZANE TABELASI alanlarında hizmet verdiğimiz iller; ADANA, ADIYAMAN, AFYON KARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN (Didim, Kuşadası), BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ,, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA ,KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT ,SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN , YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE illerimize hizmet vermekteyiz.

MERKEZ : İSTANBUL

ŞUBE : DİDİM

 

Mahmutbey mah. Köprü cad. No:16  Bağcılar/İSTANBUL

 

Efeler mh. Adnan Menderes Bulvarı No:77/A  Didim/AYDIN

Tasarım by R.İnceoğlu