Neon

Neon tabelalar, günümüzde popüler olan ve etkileyici bir görünüm sağlayan bir reklam yöntemidir. Neon tabelalar, yerleştirildiği yerde dikkat çekici bir şekilde parlak ışıklar yayan bir yazı veya resim oluşturur. Neon tabelalar, dükkanlar, restoranlar, barlar, kulüpler ve diğer ticari mekanlar için idealdir. Ayrıca, evlerde de kullanılabilir. Neon tabelalar, uzun ömürlüdür ve enerji verimlidir. Ayrıca, neredeyse her renkte ve her şekilde üretilebilir. Işın Neon olarak birçok farklı seçenek sunarak neon ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretiyoruz.

Çatı Ve Cephe Tabelaları

Işın Neon, çatı ve cephe tabelaları için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Çatı tabelaları, işletmenizin görünürlüğünü arttırmak için mükemmel bir seçenektir ve cephe tabelaları ise işletmenizin yerini ve hizmetlerinizi tanıtmak için idealdir. Bizimle çalıştığınızda, size özel tasarlanmış ve yüksek kaliteli bir tabela elde edersiniz. Tabelalarınızın montajını da gerçekleştirip isteğinize göre özelleştiriyoruz.

Pixel Led Tabela

Pixel led tabelalar iç mekan ve dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir, herhangi bir ölçü standartı yoktur, istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz çözünürlükte pixel led tabela uygulaması yapılabilmektedir. Oldukça şık efektleri barındıran kontrol programıyla potansiyel müşterilerin ve insanların gözlerini alamayacağı tabelaları projelendirmekteyiz.

Pixel led fiyatları da istekleriniz doğrultusunda oldukça esnektir, çözünürlüğü (yatay ve dikey alanda kaç tane led modül yerleştirileceği) istediğiniz sayıda yapabildiğimiz için dilerseniz çok ekonomik fiyatlara da göz kamaştıran pixel led kontrollü Led Tabela yaptırabilirsiniz.

Led Ekran

LED ekran çözümleri, düşük maliyetli, yüksek çözünürlüklü ve enerji verimli bir ekran seçeneğidir. Bu çözümler, birçok farklı alanda kullanılabilir, örneğin: LED ekranlar, mağazalar ve alışveriş merkezlerinde reklam ve tanıtım amaçlı kullanılabilir. Konferanslar ve etkinliklerde sunumların daha net ve etkileyici olmasını sağlar. Futbol maçları ve diğer spor etkinliklerinde skor ve diğer bilgilerin anlık olarak gösterilmesini sağlar. Caddelerde ve meydanlarda haber, reklam ve diğer bilgilerin yayınlanmasını sağlar.

Kayan Yazı Tabela

Yazıların daha okunaklı hale getirilmesi için Kayan Yazı tabela ürünleri sıklıkla talep edilmektedir. Gün ışığında da tabelalarınızın daha okunaklı olmasını sağlayan led tabela ile sizlerde istediğiniz imajı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Led tabela kayan yazı çeşitlerinde yazıların içeriği, kayan yazı led tabela programı ile kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Kayan yazı led tabela örnekleri en uygun led tabela fiyatları ile hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Işıklı Tabelalar

Işıklı tabelalar, çeşitli aydınlatama malzemeleri ile reklam tabelalarının ışıklandırılması ile elde edilen tabelalardır. Bu tabelalarda genellikle led, floresan, neon gibi materyaller kullanılır. Özellikle gece çok açık ve seçik şekilde görülen bu tabelalar gün ışığında da dikkat çekici olması sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Işıklı tabelalarda alüminyum ya da demirden yapılan temel iskeletin arkasına ve önüne ışığı yansıtacak materyaller konulur. Işıklı tabelalar özellikle göz alıcı olması sebebi ile kişilerin dikkatini çeker. Diğer tabela çeşitleri ile de bir arada kullanılabilen bu tabelalar firmaların marka bilinilirliğini daha da arttırmaktadır.

Mimari Aydınlatma

Aydınlatma teknolojilerinin yapılarda kullanımı, renk, ışık etkileri, dinamik aydınlatma yöntemleri ile mimari anlatıma değişik boyutlar kazandırdığı gibi aynı zamanda kent kompozisyonunda estetik ve fonksiyonel yönden yapı bütününe dikkat çekici  bir görünüş de kazandırmaktadır. Yüzyıllardır doğal ışık mimarinin vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılmıştır. İnsanoğlu yapay ışığı ilk önce ateşin yaydığı ışık ışınları ile tanımıştır.Daha sonra elektrik yardımıyla sağlanan ışık ışınlarının kullanımı ise yaşamımızın önemli bir parçası haline gelerek yapay aydınlatma tekniğinin de gelişimini zorunlu hale getirmiştir.

Display Ürünler

Display ürünler kişiler ve firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam seçeneklerinden bir tanesidir. Display ürün nedir ? Display İngilizce kökenli bir kelime olup "göstermek" anlamına gelmektedir. Reklam çalışması yapmak isteyen firmalar için bir çok display ürün bulunmaktadır. Her sektör için farklı ürün tercih edilebilir. Fuar organizasyonlarında firmalar genellikle Display ürünleri tercih etmektedirler.

Çünkü bu ürünler uzun süreli reklam açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Sergilerde, satış noktalarında, promosyon dağıtımlarında kullanıldığı gibi, seçim çalışmalarında da oldukça tercih edilmektedirler. Örümcek stand, x banner, roll – up banner, roll – up gibi ürünler fuar organizasyonlarında kullanılmaktadır.